Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Niepruszewo (pow. poznański), Buk, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z kapitałem zagranicznym, zlokalizowana w Niepruszewie, będąca jednym z głównych producentów opakowań do przemysłu spożywczego poszukuje osób na następujące stanowisko:

    TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU (mechanik)

    Lokalizacja: Buk (okolice), Poznań (okolice), Niepruszewo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie optymalnej pracy maszyn poprzez zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
    • wykonywanie napraw i regulacji maszyn,
    • przeprowadzanie przeglądów i remontów maszyn zgodnie z harmonogramem,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń objętych zewnętrzną obsługa serwisową z zachowaniem odpowiednich terminów,
    • informowanie i ewidencjonowanie bezpośredniego przełożonego o usterkach, nieprawidłowościach lub potrzebach dotyczących poprawnej pracy maszyn
    • zapewnienie odpowiednich stanów części zamiennych
    • zgłaszanie zmian poprawiających bezpieczeństwo, jakość i wydajność oraz koszty procesów na terenie zakładu,
    • umiejętność zdiagnozowania usterek technicznych w zakresie automatyki.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe kierunek techniczny,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
    • zapewniamy system szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
    • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz z nazwą stanowiska na adres:
     GUILLIN POLSKA Sp. z o.o., ul. Leśna 22, 64-320 Niepruszewo ,
    lub  za pomocą przycisku:

    CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kreis Pack sp. z o.o. zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”