Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

CitoNet-Bydgoszcz Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMOO firmie

  • Wyścigowa 7, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CitoNet-Bydgoszcz Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO

Wyścigowa 7

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w sterylizatorni i pralni

  • dokonywanie napraw, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń

  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących ewentualne uszkodzenia

  • wprowadzanie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka, elektryka)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność dokonywania napraw maszyn i analizy przyczyn ich powstawania

  • znajomość automatyki przemysłowej maszyn

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie

  • posiadanie uprawnień typu E w zakresie urządzeń elektroenergetycznych i wysokociśnieniowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

  • pracę w systemie dwuzmianowym

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka CitoNet-Bydgoszcz Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Przewiń do profilu firmy