Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HELGESEN – PRODUCENT ZBIORNIKÓW HYDRAULICZNYCH

    HELGESEN jest amerykańską firmą posiadającą fabryki w USA, Brazylii i Chinach, z jedyną europejską siedzibą w Bydgoszczy. Projektujemy oraz produkujemy szyte na miarę wysoko wyspecjalizowane zbiorniki hydrauliczne dla największych i najbardziej znanych na świecie producentów maszyn i urządzeń, działających w branżach: przemysłowej, budowlanej, wydobywczej, motoryzacyjnej, rolniczej, takich jak: CAT, JCB, Volvo, JLG, HAMM, CNH czy John Deere.

    Jeśli szukasz pracy w stabilnej, rozwijającej się organizacji dbającej o swoich Pracowników, chcesz poszerzyć swoje umiejętności oraz zdobyć doświadczenie w firmie o najwyższych standardach - DOŁĄCZ DO NAS!

    W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, pozyskiwaniem nowych Klientów, rynków oraz projektów, poszukujemy współpracowników do naszego zespołu na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania na stanowisku:

    • Usuwanie bieżących awarii oraz zapobieganie nim poprzez wdrażanie i optymalizację prewencyjnego utrzymania ruchu
    • Konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń wykorzystywanych w produkcji (kontrola funkcjonowania sprzętu, naprawy)
    • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych i technicznych
    • Prowadzenie remontów okresowych urządzeń produkcyjnych i technicznych zgodnie z ustalonym harmonogramem
    • Instalacja nowych urządzeń produkcyjnych i technicznych
    • Kontrola maszyn pod względem bezpieczeństwa pracy
    • Zwiększanie produktywności maszyn i urządzeń – TPM
    • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących utrzymania ruchu
    • Gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów związanych z naprawami i przeglądami
    • Dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia
    • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości
    • Aktywny udział w audytach 6S, zespołach 8D

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne,
    • Co najmniej 2- letnie doświadczenie na stanowisku technika/ specjalisty ds. utrzymania ruchu
    • Uprawnienia SEP do 1kV
    • Znajomość języka angielskiego bedzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługiwania narzędzi pomiarowych
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektryką, mechaniką oraz pneumatyką
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Wysoka kreatywność oraz samodzielność
    • Zdolności manualne i zmysł techniczny

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
    • Szkolenie przygotowujące do pracy
    • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 8-godzinnym,
    • Po okresie próbnym – umowę o pracę na pełny etat,
    • Prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )