Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IZOBLOK S.A. – jesteśmy liderem europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego na rzecz branży motoryzacyjnej; jako jedyna firma w Polsce możemy pochwalić się prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie przetwarzania EPP; dysponujemy najnowszymi technologiami oraz doświadczeniem zdobytym przez lata na najtrudniejszych europejskich rynkach; współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi; posiadamy swoje zakłady produkcyjne w Polsce i w Niemczech.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chorzów
    Nr ref: TUR/07

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad parkiem maszynowym w zakładzie pracy
    • Bieżące naprawy, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń w zakresie: mechaniki, pneumatyki, układów sterowania maszyn
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej dla parku maszynowego
    • Docelowo kontakt z dostawcami części zamiennych
    • Ciągła dbałość o optymalizacje i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań

    Oczekiwania:

    • Min. wykształcenie średnie techniczne (np. mechanika, mechatronika, elektryka)
    • Znajomość zagadnień związanych z elektryką, pneumatyką, hydrauliką
    • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
    • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń do 1kV
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwu-zmianowym
    Jeśli chcesz się rozwijać, korzystać z profesjonalnych szkoleń i naszej wiedzy;
    jeśli chcesz pracować z topowymi markami w branży motoryzacyjnej (Jaguar, Ford, Volkswagen);
    jeśli chcesz mieć dostęp do unikatowej technologii
    i pracować w atmosferze sukcesu,
    zobacz film  i DOŁĄCZ DO NAS!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”