Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Valeo Lighting SystemsO firmie

Valeo Lighting Systems

Chrzanów

Valeo
Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie (Valeo Lighting Systems)
W zakładzie w Chrzanowie produkowane są lampy tylne i przednie do samochodów osobowych, przy zastosowaniu zaawansowanych technologii LED, elektryki, optyki, metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych m.in.: wtrysku wielokomponentowego oraz wielokolorowego.

Obecnie do zakładu Valeo Lighting Systems w Chrzanowie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko
Lokalizacja: Chrzanów

Zakres obowiązków:

  • Systematyczny i kompleksowy dozór maszyn i urządzeń;
  • Operacyjne usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • Wykonywanie prewencyjnego utrzymania ruchu zgodnie z instrukcjami UR;
  • Wykonywanie regeneracji maszyn i urządzeń;
  • Obsługa maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
  • Zaangażowanie w ciągłe ulepszanie w ramach określonego obszaru produkcyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale technicznym w zakładzie produkcyjnym w obsłudze maszyn i urządzeń;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, hydrauliczne, rysunek techniczny);
  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Podstawowa wiedza na temat sieci komputerowych oraz sensoryki przemysłowej;
  • Zdolności manualne;
  • Mile widziane uprawnienia SEP (co najmniej do 1kV) oraz gazowe;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive;
  • Dobre warunki pracy,
  • Opiekę zdrowotna i inne świadczenia socjalne;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne