Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Valeo Autosystemy Sp. zoo Valeo Lighting Systems Poland z siedzibą w: Europejska 50, 32-500 Chrzanów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Valeo Lighting Systems

Technik Utrzymania Ruchu

Valeo Lighting SystemsO firmie

  • Europejska 50, Chrzanów
    Chrzanów, małopolskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Europejska 50

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczny i kompleksowy dozór maszyn i urządzeń;

  • Operacyjne usuwanie awarii maszyn i urządzeń;

  • Wykonywanie prewencyjnego utrzymania ruchu zgodnie z instrukcjami UR;

  • Wykonywanie regeneracji maszyn i urządzeń;

  • Obsługa maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji;

  • Zaangażowanie w ciągłe ulepszanie w ramach określonego obszaru produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale technicznym w zakładzie produkcyjnym w obsłudze maszyn i urządzeń;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, hydrauliczne, rysunek techniczny);

  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek mechanicznych i elektrycznych

  • Umiejętność obsługi komputera;

  • Podstawowa wiedza na temat sieci komputerowych oraz sensoryki przemysłowej;

  • Zdolności manualne;

  • Mile widziane uprawnienia SEP (co najmniej do 1kV) oraz gazowe;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive;

  • Dobre warunki pracy,

  • Opiekę zdrowotna i inne świadczenia socjalne;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Interesuje Cię stabilne zatrudnienie, pełne atrakcyjnych świadczeń socjalnych oraz dodatków funkcyjnych?

Jeśli TAK, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Valeo Lighting Systems - Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie (Valeo Lighting Systems)

W zakładzie w Chrzanowie produkowane są lampy tylne i przednie do samochodów osobowych, przy zastosowaniu zaawansowanych technologii LED, elektryki, optyki, metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych m.in.: wtrysku wielokomponentowego oraz wielokolorowego.