Technik Utrzymania Ruchu

HR WISE sp. z o. o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, w związku z rozbudową struktur w Dziale Utrzymania Ruchu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technologicznych

  • Usuwanie bieżących awarii, dbanie o stan techniczny maszyn

  • Konserwacja i utrzymanie ruchu zgodnie z obowiązującymi normami.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki

  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracach spawalniczych (MMA, TIG)

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Praca w międzynarodowej firmie z branży UR

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie mechaniki i utrzymania ruchu

  • Praca na jedną zmianę lub w systemie zmianowym

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Przewiń do profilu firmy