Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu

MAGA FOODS Sp. z o.o.O firmie

MAGA FOODS Sp. z o.o.

Warszawska 51

Dawidy (pow. pruszkowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie działania maszyn produkcyjnych i pomocniczych w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki
  • Regularne przeglądy maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek oraz bieżąca konserwacja
  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej
  • Wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów, przezbrajanie maszyn
  • Rozkręcanie i skręcanie urządzeń dozujących oraz form pracujących w maszynie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP od min. 1[kV]
  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany; poniedziałek-piątek)
  • Gotowość do uzyskania zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Samodzielność, sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie dojazdu do pracy, bony, karta sportowa i inne)
  • Przyjazną atmosferę pracy i otwartą komunikację
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w rozwijającym się zakładzie

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją - jednym z głównych graczy na rynku. Nasze surówki i sałatki znajdziesz w największych sieciach detalicznych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Signature Foods z siedzibą w Holandii.

Technik Utrzymania Ruchu, Warszawska 51, Dawidy (pow. pruszkowski)