Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu - do przyuczenia

Spring Professional Poland

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Masz zmysł techniczny i lubisz majsterkować? Chciałbyś pracować w utrzymaniu ruchu, ale Twoje doświadczenie jest niewielkie lub nie masz go wcale?

Szukasz pracodawcy, który będzie nie tylko wymagał, ale także będzie inwestował w Twoje umiejętności?

Chcesz przekuć swoją wiedzę w praktyczne działanie? Zgłoś się do nas! Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!

Dla nowoczesnej firmy o innowacyjnym profilu działalności poszukujemy pracowników do Działu Utrzymania Ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i usuwanie awarii (głównie elektrycznych i mechanicznych maszyn),

  • wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,

  • aktywny udział w instalowaniu i uruchomieniu linii produkcyjnych,

  • udział w projektach modernizacji linii produkcyjnych i maszyn,

  • ścisła współpraca z działem produkcji.

Wymagania pracodawcy

  • absolwent szkoły średniej (technikum) lub student studiów w trybie zaocznym, preferowane kierunki: elektromechanika, mechanika, mechatronika, elektronika, automatyka lub pokrewne,

  • doświadczenie nie jest wymagane - istnieje możliwość przeszkolenia,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową,

  • umiejętności techniczne,

  • dobra organizacja pracy własnej, determinacja oraz inicjatywa w działaniu,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Pracodawca oferuje

  • aktywny udział w tworzeniu nowych linii produkcyjnych,

  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany,

  • opiekę medyczną - Lux Med.,

  • ubezpieczenie na życie

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (premie świąteczne oraz wakacyjna),

  • możliwość udziału w szkoleniach technicznych oraz uzyskania dodatkowych uprawnień: SEP, obsługa wózków widłowych, podestów lub suwnic,

  • catering w bardzo korzystnych cenach,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie rekrutacji, stanowiącym most łączący specjalistów ds. zarządzania ze stanowiskami oraz możliwościami w każdej branży.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy