Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Donaldson Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Donaldson Polska jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Skarbimierzu koło Brzegu – woj. opolskie, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Skarbimierz

Opis stanowiska:

  • Prace z wykrojnikami i tłocznikami (przeglądy, konserwacje, naprawy prewencyjne).
  • Nadzór nad wykrojnikami oraz planowanie działań prewencyjnych.
  • Udział w przezbrojeniach na prasach.
  • Udział w awariach i przeglądach maszyn.
  • Obsługa urządzeń i narzędzi warsztatowych.

Wymagania:

  • Znajomość budowy i obsługi wykrojników i tłoczników (przeglądy, konserwacje, naprawy prewencyjne).
  • Znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych, oraz czytanie rysunków technicznych.
  • Mile widziane: obsługa tokarki, szlifierki, frezarki.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (Kartę sportową, Prywatną Opiekę Medyczną, dofinansowanie wypoczynku etc.).
  • Zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Donaldson Polska Spółka z o. o. z siedzibą w Warszawie, zawartych w dokumentach przekazanych przeze mnie dobrowolnie w procesie rekrutacji, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Oświadczam, że mam świadomość, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę wycofać w każdym czasie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy