Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

14 500–19 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Pierwszego zakładu produkcyjnego amerykańskiego koncernu w Europie - globalnego lidera branży motoryzacyjnej, producenta w pełni elektrycznych samochodów i ogniw akumulatorowych.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. maszyny produkcji seryjnej, obszar produkcji jednostek napędowych)
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn, usuwanie pojawiających się na bieżąco awarii
  • Planowanie i realizacja przeglądów prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Uruchomienia nowych linii produkcyjnych oraz maszyn
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych
  • Kontakt z zewnętrznymi serwisami oraz dostawcami w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i utrzymania linii

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, mile widziane w branży motoryzacyjnej, elektromobilności
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektronika, mechanika, elektryka, mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech
  • Prawo jazdy i własny samochód (konieczność dojazdów do pracy lub organizacja zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy na własną rękę)

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 50 km od Kostrzyna czy Frankfurtu nad Odrą)
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego klienta – najbardziej zaawansowanego na świecie zakładu produkującego pojazdy elektryczne na dużą skalę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 21,46 € - 27,89 € brutto za godzinę (w zależności od zaszeregowania Klienta)
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (25-30 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Benefity

  • program rekomendacji pracowników
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Bergman Engineering Sp. z o.o.

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i elektromobilności. We wszystkich obszarach swojego działania BERGMAN Deutschland GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Aktualne oferty pracodawcy
URG/AS/1122

Technik Utrzymania Ruchu, dolnośląskie