Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

Metaltechnica Sp. z o.o. Sp.k.

  • Dołuje (pow. policki)

    Dołuje (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • diagnostyka oraz usuwanie awarii

  • naprawy z zakresu mechaniki / elektryki

  • wykonywanie bieżących oraz okresowych przeglądów maszyn

  • prace warsztatowe / konserwatorskie

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka, automatyka)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów

  • umiejętność organizacji pracy oraz samodzielnego podejmowania decyzji

Mile widziane

  • uprawnienia energetyczne, UDT

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych przez firmę

  • dodatki: pakiet socjalny, karty Multisport

Firma Metaltechnica mieszcząca się w Dołujach k/Szczecina zajmująca się produkcją elementów metalowych wytwarzanych metodą obróbki skrawaniem CNC, obróbki blach (lasery, prasy krawędziowe CNC) oraz produkcją spawanych konstrukcji stalowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy