Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu

Harris Calorific International Sp. z o.o.

  • Strefowa 8, Dzierżoniów
    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Strefowa 8

Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie bieżących napraw urządzeń technicznych i produkcyjnych (kontrola funkcjonowania sprzętu, nadzór na firmami wykonującymi przeglądy, naprawy)

  • Prowadzenie remontów okresowych urządzeń technicznych i produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Instalacja nowych urządzeń technicznych i produkcyjnych

  • Bieżące utrzymanie maszyn oraz budynku

  • Przygotowanie raportów i analizy dotyczących utrzymania ruchu zleconych przez przełożonego

  • Prowadzenie prac remontowych i usuwanie awarii

  • Reagowanie na zgłaszane przez produkcję oraz inne działy problemy z wyposażeniem i z maszynami

  • Przeprowadzenie przezbrojeń oraz regulacji linii technologicznych

  • Gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów związanych z naprawami i przeglądami

  • Praca z urządzeniami elektrycznymi w zakresie pozwalających na to uprawnień

  • Realizacja procedur kontroli jakości

  • Zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na narzędzia oraz części zamienne

  • Zgłaszanie wszelkich usterek maszyn na stanowiskach pracy przełożonemu

  • Pomoc w monitorowaniu przebiegu inwentaryzacji w zakresie działu Utrzymania Ruchu

  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości i porządku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

  • Wiedza z zakresu budowy, konserwacji i napraw maszyn

  • Znajomość układów pneumatycznych oraz hydraulicznych

  • Znajomość układów sterowania silników elektrycznych oraz diagnostyki urządzeń elektrycznych

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie TPM

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie.

  • Dofinansowanie do Karty MULTISPORT

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego połączonego z opieką medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) – składki odprowadzane przez

  • Pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika

  • Przerwa 30 minutowa wliczana do czasu pracy

  • Elastyczność w pracy zmianowej i dodatek za pracę w godzinach nocnych.

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

  • Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych

The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

Przewiń do profilu firmy