Technik Utrzymania Ruchu

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-16
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2017-12-16)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Amerykański Koncern Pentair z pięćdziesięcioletnią tradycją - posiada ponad 50 zakładów zlokalizowanych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii. Pentair prowadzi działalność w ramach 5 dywizji, jedną z nich jest Technical Solution z firmą w Dzierzoniowie. Pentair Technical Solutions ma pozycje lidera na globalnym rynku dostawców osłon i kabin oraz szerokiej gamy akcesoriów dla przemysłu telekomunikacyjnego, medycznego, informatycznego i elektronicznego oraz grzewczego.

Pentair Poland Sp. z o.o. działając na rzecz dywizji Pentair Technical Solutions w ramach grupy zajmuje się produkcją dla takich marek jak: Raychem, Schroff, Hoffman, Tracer. Do ciągle rozwijającego się zakładu w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej podstrefy w Dzierżoniowie, poszukujemy kandydatów do pracy w międzynarodowym środowisku na stanowisku:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji, zapewnienie ciągłości produkcji na maszynach we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji
  • Realizacja zadań związanych z produkcją, narzędzi wspierających procesy produkcyjne
  • Uczestnictwo w projektach redukujących straty w procesach
  • Remonty, naprawy, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, toczenie, szlifowanie)
  • Wytwarzanie części i prototypów dla klientów wewnętrznych
  • Opracowanie technicznie i produkcja narzędzi, przyrządów i uchwytów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących narzędzi
  • Realizacja i wdrażanie usprawnień

Wymagania:

  • Praktycznego doświadczenia w zakresie technologii cięcia, spawania, zgrzewania etc.
  • Umiejętności tworzenia rysunków technicznych, szkiców
  • Podstawowej znajomości elektrotechniki i automatyki
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing: 5S; standaryzacja pracy; system Kanban; TPM
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia Sep do 1kv

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Potrzebne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów.
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów)
  • 100% terminowość wypłaty wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres spółki:

Pentair Poland Sp. z o.o.
ul. Strefowa 10
58-200 Dzierżoniów

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pentair.com

Prosimy o dopisanie następujacej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się