Technik Utrzymania Ruchu - Elektromechanik

  • Bochnia, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest japoński producent silników elektrycznych, o produkcji na poziomie 1,4 mld szt. rocznie, co plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w okolicach Krakowa, poszukujemy kandydatów gotowych do rozwoju na stanowisku:

    Miasto: Bochnia
    Region: małopolskie
    Nr referencyjny: TUR/2018

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Ustawianie maszyn i urzadzeń produkcyjnych i systematyczne monitorowanie ich pracy;
    • Wykonywanie napraw, remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną;
    • Ścisła współpraca z Działem Produkcji;
    • Współpraca z serwisami zewnętrznymi;
    • Zapewnienie części zamiennych niezbędnych do bieżących napraw;
    • Codzienna implementacja standardów 5S;

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu;
    • Wykształcenie techniczne;
    • Mile widziana znajomość procesów formowania wtryskowego i tłocznictwa;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana;
    • Uprawnienia energetyczne grupy 1,2 i 3: eksploatacja i dozór;
    • Znajomość budowy maszyn;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
    • Gotowość do pracy zmianowej;

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."