Technik utrzymania ruchu - elektromechanik

  • Dzierżoniów, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technik utrzymania ruchu/elektromechanik
    Miejsce pracy: Dzierżoniów, Wałbrzych (okolice), Ząbkowice Śląskie (okolice), Świdnica (okolice)
    Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

    Zadania na stanowisku:

    • Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji, zapewnienie ciągłości produkcji na maszynach we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji
    • Realizacja zadań związanych z produkcją, narzędzi wspierających procesy produkcyjne
    • Uczestnictwo w projektach redukujących straty w procesach
    • Usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych
    • Utrzymanie ciągłości produkcji
    • Remonty, naprawy, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń
    • Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, toczenie, szlifowanie)
    • Wytwarzanie części i prototypów dla klientów wewnętrznych
    • Opracowanie technicznie i produkcja narzędzi, przyrządów i uchwytów
    • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących narzędzi
    • Realizacja i wdrażanie usprawnień

    Wymagania:

    • Praktycznego doświadczenia w zakresie technologii cięcia, spawania, zgrzewania etc.
    • Umiejętności tworzenia rysunków technicznych, szkiców
    • Podstawowej znajomości elektrotechniki i automatyki
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing: 5S; standaryzacja pracy; system Kanban; TPM
    • Zaangażowanie i samodzielność
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Uprawnienia Sep do 1kv

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
    • Potrzebne narzędzia pracy i dużą samodzielność w działaniu
    • Stołówkę pracowniczą
    • Dofinansowane posiłki.
    • Karta lekowa.
    • Dofinansowanie do studiów.
    • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów.
    • Szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie grupowe i bezpłatne kursy językowe).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przyciski Aplikuj lub na adres spółki

     Hoffman Schroff Poland Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 10
    58-200 Dzierżoniów

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.nvent.com/
    [email protected]
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]