Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Technik Utrzymania Ruchu (Elektromechanik)

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

  • Godzikowice (pow. oławski)

    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań z zakresu utrzymania ruchu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Naprawa, konserwacja oraz regulacja maszyn i urządzeń

  • Usuwanie usterek, wdrażanie działań prewencyjnych

  • Wykonywanie przeglądów maszyn wg. planu napraw i konserwacji

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Min. 2 – letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym (mile widziane w branży Automotive)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • Wiedza poparta doświadczeniem z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz sensoryki

  • Umiejętność identyfikacji przyczyny awarii

  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV

  • Umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery

  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Przewiń do profilu firmy