Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu - Elektromechanik

Frisco SA

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna diagnostyka oraz naprawa układów sterowania maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Analiza pracy maszyn oraz sterowników PLC

  • Bieżącą kontrolę prawidłowego działania modułów informatycznych zarządzających pracą automatyki

  • Kontrola zapasu oraz zamawianie potrzebnych części zamiennych

  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych

  • Szkolenie pracowników w zakresie podstawowych działań naprawczych i eliminacji usterek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk)

  • Znajomość układów automatyki przemysłowej

  • Znajomość czytania dokumentacji oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • Uprawnienia SEP 1 KV

  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość rozwiązań i aplikacji TGW Logistics – mile widziana

To oferujemy

  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do platformy kafeteryjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy