Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu - Elektromechanik - Mechanik

Malwa TeaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;
  • kontrole przeprowadzonych prac mające na celu utrzymanie ruchu;
  • diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłosci;
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń;
  • wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń;
  • przeglądy maszyn z godnie z założeniami TPM;
  • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • PROFIL KANDYDATA:
  • Wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka, mechanika),
  • Dwuletnie doświadczenia w pracy na stanowisku: elektromechanika utrzymania ruchu i/lub elektryka,
  • Doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń,
  • Uprawnienia: SEP do 1kV Eksploatacja (E), Dozór (D),
  • Samodzielność, dokładność;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki i pneumatyki dla maszyn i urządzeń,
  • Przygotowanie i ustawianie maszyn na potrzeby produkcji,
  • Obsługa komputera (MS Word, MS Excel),
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Doświadczenie: min 5 lat w zawodzie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysokie zarobki,
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • Dobrą atmosferę
  • Wsparcie ze strony kadry zarządzającej
  • Transport pracowniczy Gorzów Wlkp. - Lubiszyn

O nas

Producent wysokiej jakości herbat poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu - Elektromechanik - Mechanik, Gorzów Wielkopolski