Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu - Elektromechanik - Mechanik

Malwa Tea

  • Lubiszyn (pow. gorzowski), lubuskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent wysokiej jakości herbat poszukuje kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;
  • Kontrole przeprowadzonych prac mające na celu utrzymanie ruchu;
  • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;
  • Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych/ maszyn.
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń,
  • Przeglądy maszyn zgodnie z założeniami TPM,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii.

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka, mechanika),
  • Dwuletnie doświadczenia w pracy na stanowisku: elektromechanika utrzymania ruchu i/lub elektryka,
  • Doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń,
  • Uprawnienia: SEP do 1kV Eksploatacja (E), Dozór (D),
  • Samodzielność, dokładność;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki i pneumatyki dla maszyn i urządzeń,
  • Przygotowanie i ustawianie maszyn na potrzeby produkcji,
  • Obsługa komputera (MS Word, MS Excel),
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Doświadczenie: min 5 lat w zawodzie

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • Dobrą atmosferę
  • Wsparcie ze strony kadry zarządzającej
  • Transport pracowniczy Gorzów Wlkp. - Lubiszyn

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne