Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu -Elektromechanik

"GALWANOTECHNIKA MRĄGOWO" Sp. z o.o.

4 0004 200 brutto / mies.
  • Mrągowo

    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami;

  • nadzór nad sprawnością linii produkcyjnych: bieżące regulacje i usuwanie awarii

  • realizacja przeglądów prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem

  • realizacja prac remontowych i konserwacyjnych w celu zapewnienia sprawności maszyn i urządzeń

  • rozwiązywanie problemów technicznych: analizowanie przyczyn, proponowanie i wdrażanie działań optymalizujących

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne bądź zawodowe +min 2lata stażu

  • znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki , pneumatyki lub automatyki

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1 kV

  • gotowość do pracy w systemie 3 brygadowym

  • zdolność analitycznego myślenia

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju i awansu

O nas

Od 2005 roku pracujemy dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie. Zajmujemy się przemysłowym pokrywaniem stali, miedzi oraz aluminium w wysokich nakładach. Projektujemy i dostosowujemy procesy, tak aby spełnić wysokie oczekiwania klienta. Dajemy Klientowi pewność, że powierzany nam materiał zostanie przez nas pokryty tak, że spełni najsurowsze normy techniczne.

Nasz sukces to Nasi Pracownicy, którzy przyczyniają się stabilnego wzrostu i rozwoju firmy.