Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik

Devire

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu - Elektromechanika.

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie techniczne: technik mechatronik, elektryk, mechanik, elektronik lub inne techniczne;

  • min roczne doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu lub na ustawiacza maszyn;

  • doświadczenie w pracy na maszynie pracującej w trybie automatycznym lub półautomatycznym;

  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii w obszarze mechaniki, elektryki oraz pneumatyki;

  • zdolności analityczne przy rozwiązywaniu problemów;

  • umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym;

  • uprawnienia SEP E1;

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14; 14-22) w zakładzie we Wróblowicach.

Wymagania pracodawcy

  • samodzielne przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń w obszarze mechaniki, elektryki oraz pneumatyki;

  • przygotowanie i realizacja procesu produkcyjnego: przezbrajanie, ustawienie i nadzór nad optymalną pracą maszyn;

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania narzędzi i maszyn: reagowanie na pojawiające się problemy w procesie produkcji oraz identyfikacja ich przyczyn;

  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z przygotowanym planem;

  • proponowanie i wdrażanie działań optymalizujących pracę maszyn;

  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i obowiązujących standardów;

  • współpraca z innymi działami firmy.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • premie uznaniowe;

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego;dedykowane szkolenia;

  • darmowy parking dla pracowników;

  • dofinansowanie zajęć sportowych;

  • prywatna opieka medyczna;

  • ubezpieczenie na życie;

  • dodatkowe świadczenia socjalne;

  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy