Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu Elektronik

CERSANIT S.A. (IV)

  • Krasnystaw

    Krasnystaw, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń w ciągłym ruchu produkcyjnym

  • Naprawy warsztatowe i wymiana podzespołów elektronicznych.

  • Konserwacja przynależnych maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie uszkodzeń i rozwiązywaniem problemów w zakresie automatyki

  • Inne drobne prace naprawcze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika, automatyka, mechatronika)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości elementów automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnień mechanicznych,

  • Znajomości obsługi komputera,

  • Umiejętności programowania PLC (mile widziana),

  • Uprawnień elektrycznych (mile widziane),

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość problematyki związanej z serwisowaniem maszyn produkcyjnych

  • Zaangażowania i dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju