Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektryk

inBet Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 10, Kolbudy (pow. gdański)
    Kolbudy (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 10

Kolbudy (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpiecznego i poprawnego funkcjonowania maszyn.

  • Profesjonalna realizacja zadań prewencyjnych, remontów, konserwacji i regulacji maszyn.

  • Sprawne usuwanie awarii i usterek maszyn, głównie w zakresie elektryki i automatyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym /automatyki przemysłowej.

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego.

  • Praktyczna wiedza w zakresie elektryki i automatyki.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Wysoka kultura techniczna oraz osobista.

  • Umiejętność planowania pracy własnej.

  • Świadectwo kwalifikacji SEP, gr. I, E, do 1kV.

Mile widziane

  • Praktyczna wiedza w obszarach hydrauliki siłowej, napędów pneumatycznych oraz elektrycznym.

  • Świadectwo kwalifikacji energetycznych w grupie I, II, III.

To oferujemy

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony.

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.

Inbet Sp. z o.o. to nowoczesny zakład prefabrykacji betonowej należący do notowanej na GPW grupy kapitałowej Inpro S.A.

Przewiń do profilu firmy