Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu (Elektryk, Automatyk, Mechatronik)

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

5 3006 500 brutto / mies.
  • Strzegom, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Technik Utrzymania Ruchu (Elektryk, Automatyk, Mechatronik)Numer ref.: TTUR/10/20/SWI/AK

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 5300/6500 zł brutto
  • dodatki do wynagrodzenia za obecność, pracę w systemie 4-brygadowym, pracę w nocy oraz bonusy za jakość i bezpieczeństwo, a także roczną premię za wyniki
  • profesjonalne warunki pracy według uznanych metod (m.in. Kaizen, 5S)
  • możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej (sauna, basen, siłownia, hala sportowa) wraz z rodziną i najbliższymi znajomymi
  • bogaty pakiet socjalny: kartę multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS
  • możliwość rozwoju zawodowego i coroczne podwyżki

Zadania:

  • dokonywanie instalacji, napraw, konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
  • wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn (Kaizen)

Wymagamy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym (12 godzinnym
  • wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: elektryk, automatyk, mechatronik)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
  • wiedzy technicznej oraz praktycznej związanej z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności budowania, analizy i modyfikacji programów sterowanych PLC i CNC
    Skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne