Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu – Elektryk/Mechanik

Aludesign Spółka AkcyjnaO firmie

  • Gorzów Śląski
    Gorzów Śląski, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych,
  • Dokonywanie pomiarów i odpowiednich regulacji z wymaganą dokładnością wg dokumentacji technicznej i aparatury pomiarowej;
  • Diagnozowanie stanu technicznego maszyn będących w eksploatacji, wykonywanie okresowych przeglądów i wpisów do kart przeglądów,
  • Wyszukiwanie uszkodzeń elektrycznych i mechanicznych oraz ich usuwanie,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Umiejętność usuwania awarii z zakresu elektrotechniki przemysłowej maszyn i urządzeń;
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac instalatorsko-montażowych;
  • Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi/hydraulicznymi oraz posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Znajomość automatyki i sterowania maszyn, urządzeń, mile widziana znajomość sterowania SIEMENS S7
  • Uprawnienia energetyczne do 1 kV mile widziane;
  • Znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki maszyn i urządzeń.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji, o dużej renomie i rozpoznawalności branżowej;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i pracy z międzynarodowymi klientami;
  • Rozówj zawodowy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Aludesign Spółka Akcyjna

ALUDESIGN zajmuje się odlewaniem ciśnieniowym aluminium i jest jednym z wiodących producentów detali aluminiowych dla klientów zlokalizowanych w krajach Europy Zachodniej i Skandynawii (95% to eksport). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, budowy form oraz produkcji i obróbki detali z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Klientami ALUDESIGN są przede wszystkim producenci prestiżowych mebli biurowych, a także firmy z branży medycznej, oświetleniowej oraz motoryzacyjnej. O sukcesie firmy decyduje zarówno wykwalifikowana kadra, jak i nieustannie unowocześniany park maszynowy w nowoczesnym (nowym) zakładzie produkcyjnym. Firma znana jest z rzetelności i dotrzymywania obietnic. Więcej informacji można znaleźć na www.aludesign.pl

Technik Utrzymania Ruchu – Elektryk/Mechanik, Gorzów Śląski