Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu – Elektryk

Meble.pl S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o kondycję techniczną parku maszynowego i linii produkcyjnej

  • Usuwanie bieżących awarii, zakłóceń i nieprawidłowości w pracy maszyn

  • Wykonywanie konserwacji, napraw, remontów sieci i urządzeń elektroenergetycznych

  • Obsługę i konserwację rozdzielni średniego i niskiego napięcia, oraz całą sieć elektryczną Zakładu

  • Analizowanie przyczyn awarii i planowanie działań zapobiegawczych

  • Udział w projektach doskonalących działanie parku maszynowego

  • Współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami wspierającymi naprawę usterek elektrycznych

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. średnie

  • Znajomość zagadnień elektrotechniki

  • Znajomość mechaniki, pneumatyki, automatyki będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego, dyspozycyjność

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • Stałą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Możliwość pozyskiwania wartościowej wiedzy od doświadczonych współpracowników

  • oraz możliwość udziału w szkoleniach zawodowych

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Dogodna lokalizacja w Rzeszowie

to lider sprzedaży mebli przez Internet oraz producent mebli w unikalnej technologii na skalę światową.

Przewiń do profilu firmy