Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu/ Elektryk

MONOSOL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie bezpiecznego i czystego środowiska pracy zgodnie z polityką firmy i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa

  • Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza przyczyn awarii maszyn

  • Udział w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu w środowisku produkcyjnym oraz praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, automatyki i elektryki – min. 2 lata

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz wysoko rozwiniętych zdolności manualnych z zakresu prac warsztatowych

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane

  • Umiejętność logicznego rozumowania oraz sprawdzone umiejętności rozwiązywania problemów

  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętności tworzenia i utrzymywania pozytywnych relacji pracowniczych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (ruch ciągły)

To oferujemy

  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w renomowanej i nowoczesnej firmie międzynarodowej o wysokich standardach jakościowych

  • Bezpieczeństwo i higienę pracy na wysokim poziomie oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne szkolenia

  • Dodatkowy dzień urlopu wypoczynkowego z okazji urodzin

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny oraz grupowe ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę

  • System nagród rzeczowych z okazji jubileuszu stażu pracy (1 rok, 5 lat, 10 lat …)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Od założenia firmy MonoSol w 1953 roku nasza organizacja nieustannie pomaga ludziom i planecie. Dzięki mocy technologii rozpuszczalnej w wodzie oraz naszemu znakomitemu zespołowi chemików, inżynierów i innowatorów, tworzymy bezpieczniejsze, prostsze i bardziej zrównoważone rozwiązania dla wielu branż.

W ramach naszej globalnej ekspansji wybudowaliśmy nową siedzibę w Polsce i obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu/ Elektryk.

Przewiń do profilu firmy