Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

Atlanta Poland S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Technik Utrzymania RuchuNumer ref.: TUR/03/10/2020

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań w zakresie utrzymania ruchu i infrastruktury:
  • bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastruktury
  • wykonywanie planowych remontów urządzeń i maszyn oraz infrastruktury
  • bieżąca konserwacja, regulacja i naprawy maszyn i urządzeń oraz infrastruktury
  • montowanie i uruchamianie linii produkcyjnych
  • udział w projektach inwestycyjnych w zakresie maszyn i urządzeń oraz infrastruktury
  • współudział w procesach optymalizacyjnych w zakresie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień technicznych – mechanika, elektryka, elektromechanika, automatyka
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność czytania rysunków technicznych w zakresie wykonywanych zadań
  • podstawowa znajomość MS Office/Excel
  • mile widziane będzie posiadanie: uprawnień SEP E1 i/lub uprawnień spawalniczych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • premiowy system motywacyjny
  • dodatkową opiekę medyczną MEDICOVER
  • kafeteria świadczeń w ramach ZFŚS (m.in. karta MultiSport, bilety do kina/ teatru, karty prepaid do aptek, dopłata do kolonii dzieci, i in.)

Spotkania rekrutacyjne z kandydatami prowadzimy online!

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ogłoszenie archiwalne