Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

AIC S.A.O firmie

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik Utrzymania RuchuNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako serwisant / technik / specjalista utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej).
  • Przynajmniej podstawowa praktyczna znajomość automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki, hydrauliki – jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie problemu: aplikuj śmiało.
  • Nastawienie na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń.
  • Uprawnienia SEP – mile widziane.
  • Gotowość do pracy zmianowej (system 3 zmianowy oraz 4 brygadowy).

Opis stanowiska pracy:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej.
  • Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowozakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę od zaraz
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego
  • Wypłatę na czas
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Komfortowe, bezpieczne warunki pracy
  • Stołówka, do dyspozycji pracownika kawa, herbata
  • Bezpłatny parking
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Dogodna lokalizacja – firma mieści się blisko obwodnicy, przystanek autobusowy pod firmą
  • Odzież roboczą
  • Schludne szatnie i prysznice

Ogłoszenie archiwalne