Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania ruchu

TREC NUTRITIONO firmie

TREC NUTRITION

inż. Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania powierzonego parku maszynowego i ciągłości utrzymania ruchu.
  • Nadzorowanie pracy urządzeń takich jak : mieszarki, kapsułkarki, etykieciarki, zasypywarki itp.
  • Usuwanie awarii, bieżąca kontrola procesów produkcyjnych.
  • Zgłaszanie pomysłów mających na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy urządzeń.
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem
  • Unowocześniania parku maszynowego oraz wdrażaniu nowych projektów
  • Współpraca z operatorami urządzeń w celu wzrostu efektywności dostępnego parku maszynowego
  • Kontakt z przedstawicielami serwisów zewnętrznych i dostawcami części zamiennych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek.
  • Umiejętność czytania schematów eklektycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki
  • Samodzielność, dokładność,
  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • Długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dniżki pracownicze na wszystkie produkty z naszej oferty,
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego oraz karty sportowej po okresie próbnym,
  • Miłą atmosferę

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie zawodów sportowych
  • Karta MultiSport

Firma Trec Nutrition Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem suplementów diety. Aktualnie poszukujemy ambitnej osoby, która zasili szeregi działu produkcji na stanowisku odpowiadającym za zapewnienie ciągłości pracy urządzeń, poprzez realizowanie prac prewencyjnych, konserwacyjnych i remontowych.

Technik utrzymania ruchu, inż. Jana Śmidowicza 48, Śródmieście, Gdynia