Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie linii produkcyjnych w pełnej sprawności przy zapewnieniu wysokich standardów BHP;

  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek, udział w pracach remontowych;

  • Realizacja działań wynikających z prewencyjnego planu przeglądów;

  • Analiza bieżących problemów oraz proponowanie działań korygujących;

  • Dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia;

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur oraz instrukcji;

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn oraz urządzeń.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 - letnie doświadczenie na stanowisku pracownika utrzymania ruchu;

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, pneumatyczne, rysunek techniczny);

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektryką i mechaniką;

  • Zdolność do pracy pod presją czasu;

  • Kreatywność, samodzielność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • Zdolności manualne i zmysł techniczny;

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV;

  • Umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej będzie dodatkowym atutem;

  • Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem;

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy (pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej (nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie posiłków;

  • Prywatna opieka medyczna (podstawowy pakiet za 1 zł);

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych (w całości finansowany przez pracodawcę – 4% wynagrodzenia podstawowego);

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice (Łabędy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Johnson Matthey Poland jest częścią Johnson Matthey, firmy działającej na rynku międzynarodowym od ponad 200 lat. Specjalizujemy się w zrównoważonej technologii i korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza. Pomagamy przy tym naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w globalnym przemyśle motoryzacyjnym, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Do naszego zakładu produkcyjnego w Gliwicach poszukujemy Technika Utrzymania Ruchu, który dołączy do zespołu Utrzymania Ruchu Johnson Matthey Poland.

Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania aplikacji przez odpowiednio wykwalifikowanych Kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, religii, narodowości, przekonań politycznych, przynależności związkowej, pochodzenia etnicznego, wyznania, oraz orientacji seksualnej.