Oferta pracy

Technik Utrzymania ruchu

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Leonarda da Vinci 5

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych.

  • Proaktywne działania prewencyjne związane utrzymaniem ciągłości ruchu produkcji.

  • Wykonywanie remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi przeglądami i naprawami.

  • Wykonywanie usprawnień maszyn w ramach procesu ciągłego doskonalenia.

  • Prowadzeni dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Instalacja nowego sprzętu oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami

  • Wykonywanie niezbędnych zmian i modyfikacji sprzętu, systemów i instalacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne - preferowany profil elektryk, automatyk, mechanik

  • Znajomość budowy i funkcjonowania maszyn.

  • Umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną oraz schematami elektrycznymi.

  • Znajomość mechaniki, pneumatyki i układów sterowania.

  • Wiedza z zakresu automatyki i elektryki poparta doświadczeniem

  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Bogaty pakiet socjalny (’wczasy pod gruszą’, karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).

  • 2 dodatkowe dni urlopu.

  • Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.

  • Premię świąteczną.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia milionów kierowców na całym świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu przyjaznych dla środowiska systemów sterowania i układów napędowych, zoptymalizowanych pod kątem maksymalnej wydajności i całkowitej integracji pojazdu. Na całym świecie zatrudniamy 12 000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych systemów kierowniczych.

Pracę w Nexteer porównujemy do sportu zespołowego, którego zasady są proste: działamy z wielkim zapałem i dużym poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki wiarygodnemu dialogowi, czerpiemy z doświadczeń innych oraz liczymy się ze zdaniem naszych współpracowników. Czy jesteś gotów przyłączyć się do naszego zespołu?

Przewiń do profilu firmy