Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie linii produkcyjnych w pełnej sprawności przy zapewnieniu wysokich standardów BHP;

  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek, udział w pracach remontowych;

  • Realizacja działań wynikających z prewencyjnego planu przeglądów;

  • Analiza bieżących problemów oraz proponowanie działań korygujących;

  • Dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia;

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur oraz instrukcji;

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn oraz urządzeń.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika utrzymania ruchu;

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, pneumatyczne, rysunek techniczny);

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektryką i mechaniką;

  • Zdolność do pracy pod presją czasu;

  • Kreatywność, samodzielność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • Zdolności manualne i zmysł techniczny;

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV;

  • Umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej będzie dodatkowym atutem;

  • Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem;

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

To oferujemy

  • Ciekawa praca w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie;

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach u boku doświadczonych specjalistów;

  • Zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe; Realne możliwości awansu;

  • Prywatna opieka medyczna; Dofinansowanie do posiłków;

  • Karta sportowa i ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;

  • Przyjemne środowisko pracy i elastyczne godziny pracy;

  • Przyjazna atmosfera w pracy; Program poleceń pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

O stanowisku:

Do zakładu w Gliwicach poszukujemy Technika Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny m. in. za utrzymanie linii produkcyjnych w pełnej sprawności, dbanie o bezpieczeństwo pracy, analizę bieżących problemów.

Johnson Matthey Poland specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych produktów, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwych emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom w spełnianiu wymogów prawnych na całym świecie. Co trzeci nowy pojazd produkowany na całym świecie jest wyposażony w naszą technologię oczyszczania powietrza, co sprawia, że przyczyniamy się do tworzenia przyszłości lepszego jutra.

Przewiń do profilu firmy