Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.

  • Gogolin

    Gogolin, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Nadzór nad pracą linii oraz urządzeń produkcyjnych jak i części infrastruktury od strony elektrycznej i mechanicznej,

  • Przeglądy oraz remonty maszyn z zakresu elektryki i mechaniki,

  • Raportowanie wyników z przeprowadzonych przeglądów,

  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminiacji awarii linii produkcyjnych,

  • Udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa i jakości,

  • Obsługa i diagnostyka sterowników PLC,

  • Optymalizacja lini produkcyjnej oraz systemów sterowania i AKPiA,

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i gotowość aktywnego współtworzenia

  • nowego zakładu,

  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami automatyki przemysłowej,

  • Znajomość układów hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie,

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • Uprawnienia energetyczne grupa G1, G2 oraz G3,

To oferujemy

  • Intensywne szkolenie oraz odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań w zaangażowanym zespole międzynarodowego koncernu;

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Hengst Filtration jest uznanym na całym świecie partnerem w dziedzinie rozwoju oraz dostawcą filtrów i systemów zarządzania płynami dla motoryzacji i przemysłu. Zatrudniając 3.000 osób, działamy na globalnym rynku, posiadając 15 zakładów w Europie, Ameryce Północnej oraz Południowej, jak również w Azji.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowany? /Zainteresowana ?

Prześlij zgłoszenie za pomocą przycisku aplikowania.

Hengst Filtration Poland Sp. z o. o.

Ul. Waltera Hengsta 4, 47-320 Gogolin