Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

LSJ HR GROUP O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby do Działu Utrzymania Ruchu.

Technik Utrzymania RuchuNumer ref.: Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Zakres zadań:

  • Zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Instalacja nowych urządzeń i maszyn
  • Dokonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym oraz mechanicznym

Wymagamy od Ciebie:

  • Wiedzy z zakresu elektryki albo mechaniki, pneumatyki przemysłowej (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • Doświadczenia na stanowisku technika, mechanika, elektryka lub pokrewnym
  • Posiadania min. jednego z uprawnień: Energetyczne min. do 1KV; na Podesty Ruchome, na Wózki Widłowe lub/i obsługę suwnic
  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

  • Możliwości realnego rozwoju, zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń
  • Zdobycie dużej wiedzy z zakresu elektryki i mechaniki przemysłowej u boku grona świetnych specjalistów
  • Długoterminową współpracę z firmą o dobrej renomie rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne również dla dzieci, dofinansowanie do wakacji letnich lub zimowych dla dzieci, premie
  • Szkolenia m.in. możliwość nauki języków obcych i wiele innych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia rekrutacji, na które aplikuję. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne