Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

DanfossO firmie

Danfoss

Chrzanowska 5

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa układów automatyki i mechaniki maszyn,

  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn,

  • Identyfikacja i realizacja czynności predykcyjnych,

  • Środowiska, z którymi się zmierzysz: technika próżniowa, zgrzewanie indukcyjne, rezystancyjne, formowanie wtryskowe, automatyka oraz robotyka w stopniu podstawowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu bądź w pracy przy maszynach,

  • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki (sterowniki PLC, panele HMI),

  • Dbałość o bezpieczeństwo, porządek i pracę wg. obowiązujących standardów,

  • Chęć poznawania i poszukiwania nowych rozwiązań,

  • Otwartość na wiedzę i chęć do dzielenia się wiedzą,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość obsługi komputera.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP G1E, G2E, G3E,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi, pneumatycznymi, hydraulicznymi.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z Danfoss Poland Sp. z o.o.,

  • Skandynawskie standardy pracy,

  • Wysoki poziom zabezpieczeń oraz środki ochrony indywidualnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do karty Multisport lub OK Systems

  • do 70% dofinansowania do obiadów

  • bony świąteczne

  • możliwość dołączenia do sekcji sportowych

Danfoss

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W związku z rozbudową naszej fabryki w Grodzisku Mazowieckim do naszego zespołu w Dziale Utrzymania Ruchu poszukujemy osób na stanowisko Młodszy / Technik Utrzymania Ruchu.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przewiń do profilu firmy