Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 5008 500 brutto / mies.
  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta –renomowanej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Bieżąca ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń wraz z analizą bezpieczeństwa,

  • Modernizacje i usprawnienia w maszynach produkcyjnych,

  • Rozwiązywania bieżących problemów technicznych,

  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej,

  • Przestrzeganie wytycznych wynikających z dokumentacji produkcyjnej, technologicznej, jakościowej, BHP.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku- warunek konieczny,

  • Znajomość zagadnień budowa maszyn, automatyka, mechanika, pneumatyka,

  • Posiadanie uprawnień SEP grupy I do 1kV- warunek konieczny,

  • Znajomość budowy urządzeń produkcyjnych w branży spożywczej lub kosmetycznej,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, czterobrygadowym,

  • Wykształcenie minimum zawodowe mile widziane techniczne.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata