Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Euphora Paese Sp. z o.o.

510

Jawornik (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • Regularne wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem

  • Podłączanie i uruchamianie maszyn produkcyjnych

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu przeciwdziałania wystąpienia awarii w przyszłości

  • Dbanie o jak najlepszą produktywność oraz wydajność maszyn i urządzeń

  • Analizowanie problemów, wdrażanie udoskonaleń, modyfikacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi zasadami oraz wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S na podległym obszarze

  • Tworzenie instrukcji pracy

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń z zakresu mechaniki i automatyki

  • Wykonywanie prostych prac instalacyjno-naprawczych na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (techniczne) – elektrotechnika, automatyka, mechanika, mechatronika

  • Uprawnienia elektryczne – SEP do 1 kV eksploatacyjne E

  • Praktyczna znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki, pneumatyki, automatyki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i DTR urządzeń

  • Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w firmie

  • Spotkania integracyjne i szkoleniowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Przewiń do profilu firmy