Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu

Rockwell AutomationO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Rockwell Automation

Roździeńska 49

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłość pracy maszyn i linii produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów maszyn w zakresie automatyki oraz instalacji elektrycznych i mechaniki
  • Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza awarii maszyn, w szczególności w zakresie automatyki i elektroinstalacji
  • Wykonywanie przeglądów elektronarzędzi
  • Wykonywanie drobnych instalacji zasilających stanowiska produkcyjne pod kątem instalacji elektrycznej, pneumatycznej, sieci ethernet
  • Usprawnienie istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych
  • Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Przygotowywanie danych potrzebnych do zamówienia części zamiennych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne na kierunku automatyka, elektryka, mechatronika lub inne pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu automatyki i elektroinstalacji na liniach produkcyjnych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracujemy kreatywnie
  • Przyjazna atmosfera
  • Profesjonalne szkolenia
  • Roczny bonus
  • Globalny zespół
  • Zorientowanie na ludzi
  • Kursy językowe
  • Pakiet benefitów
  • System kafeteryjny
  • Dodatki wakacyjne i świąteczne
  • Dofinansowanie posiłków

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

Technik Utrzymania Ruchu, Roździeńska 49, Katowice