Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

TrenkwalderO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kłodzko, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: TUR/NOW/1020

Miejsce pracy: Nowa Ruda

Głównymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • działania prewencyjne,
  • bieżące usuwanie awarii,
  • uruchomienie produkcji,
  • zamawianie, magazynowanie i przygotowanie części zamiennych,
  • sprawdzanie i kalibracja przyrządów pomiarowych,
  • wsparcie w zakresie utrzymania obiektu,
  • samokształcenie i przekazywanie wiedzy – wdrażanie Kaizenów.

Wymagania:

  • wykształcenie w obszarze: technik elektronik, automatyk, mechanik lub pokrewne,
  • rekomendowane doświadczenie zawodowe w przemyśle samochodowym 2 lata,
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektrotechniki i elektroniki,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych / elektronicznych,
  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny system motywacyjny.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 795 478 170.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy