Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

ITA TOOLS SP. Z O.O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego

  • diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn

  • typowanie i zamawianie części zamiennych do maszyn

  • zlecanie serwisom skomplikowanych napraw i koordynowanie ich

  • przeglądy maszyn

  • prowadzenie dokumentacji związanej z serwisem maszyn

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność obsługi komputera i znajomości MS Office

  • wiedza dotyczącej pneumatyki, elektryki i mechaniki

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pakiet szkoleń wprowadzających

  • niezbędne narzędzia pracy

  • praca w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • benefity pracownicze, m.in.: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług.

Przewiń do profilu firmy

  • Miejsce pracy: Mielec