Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Moltton

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, na których odbywa się proces produkcyjny (usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, pomoc przy przezbrojeniach linii)

  • Dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji

  • Wykonywanie prac zleconych przez Inżyniera Utrzymania Ruchu

  • Dokonywanie weryfikacji zużycia podstawowych elementów części maszyn

  • Utrzymanie w należytym stanie powierzonych narzędzi oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego

  • Aktywne uczestnictwo w realizacji działań związanych z procesem ciągłego doskonalenia

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Umiejętność diagnozowania usterek w oparciu o analizę programu PLC

  • Znajomość zasad mechaniki maszyn i pneumatyki

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Pracodawca oferuje

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy