Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

DIRKS SERVICE KROSNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 100 brutto / mies.

Newtona 5

Krosno Odrzańskie

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie konserwacji, przeglądów i bieżących napraw elektrycznych i mechanicznych maszyn i urządzeń technologicznych na produkcji i obiekcie. Usuwanie bieżących awarii;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacji maszyn i eksploatacji maszyn i urządzeń;

  • Dbałość o utrzymanie w dobrym stanie techniczno – ruchowym maszyn produkcyjnych;

  • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia i przyrządy pomiarowe);

  • Wykonywanie innych poleceń i zadań wynikających z pełnionej funkcji powierzonych przez przełożonego

  • Utrzymanie czystości na stanowiskach pracy oraz w warsztacie utrzymania ruchu;

Nasze wymagania

  • bardziej niż wykształcenie liczy się dla nas Twoje zamiłowanie do majsterkowania

  • poszukujemy tzw. ZŁOTYCH RĄCZEK, potrafiących naprawiać różne sprzęty od ręki

  • mile widziane osoby, które ukończyły szkołę o profilu mechanicznym (nie jest to jednak warunek konieczny)

  • oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie dwu zmianowym

  • liczymy na zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność i rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia, kursy

  • dopłata za dojazd do pracy z miejscowości oddalonych od Krosna Odrzańskiego w kwocie 500 zł

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

Dirks Service Krosno Sp. z o.o., która zarządza nowoczesnym centrum logistycznym w Krośnie Odrzańskim, poszukuje kandydata na stanowisko:

Technika Utrzymania Ruchu

Przewiń do profilu firmy