Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

NIPPON SEIKI POLAND sp. z o.o.

  • Ksawerów (pow. pabianicki)

    Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania narzędzi, instalacji, maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Realizacja planowych przeglądów, remontów i konserwacji maszyn i urządzeń oraz ich poszczególnych układów z dziedziny pneumatyki, elektryki, mechaniki;

  • Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii i usterek technicznych przy układach pneumatycznych, elektrycznych, mechanicznych ;

  • Montaż i instalacja nowych urządzeń i instalacji;

  • Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień min. pneumatyki, mechaniki i elektryki;

  • Współpraca z serwisami w zakresie napraw maszyn i urządzeń;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • Wykonywanie innych prac zleconych poza obszarem produkcji;

  • Kontrola zapasów części zamiennych do maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe specjalizacja elektryka, mechatronika, elektromechanika, automatyka;

  • Dokładności i rzetelności, umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość instalacji elektrycznych, mechanicznych i pneumatycznych;

  • Praktyczna umiejętność diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn;

  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej i elektroniki będzie dodatkowym atutem;

  • Ogólna znajomość sterowników PLC, falowników i układów sterowania i napędów elektrycznych będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych;

  • Uprawnienia SEP do 1kV;

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;

  • Gotowości do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

  • Udział w budowaniu nowej organizacji opartej na wzajemnym szacunku i współpracy;

  • Praca z najnowszymi technologiami w zakresie rozwoju samochodów premium;

  • Dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów (pakiet opieki medycznej, karty sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, dodatkowe dni urlopu i inne).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • MyBenefit

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania. Z góry dziękujemy za nadesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nippon Seiki Group jest jednym z wiodących światowych dostawców innowacyjnych produktów dla przemysłu motoryzacyjnego w zakresie systemów informacji dla kierowców. Naszą pasją i celem jest dostarczanie przyrządów i wyświetlaczy o wysokiej, jakości, czytelności i niezawodności.

Będąc liderem na rynku wysokiej klasy wyświetlaczy Head-Up Display, Nippon Seiki stanowi punkt odniesienia w branży dla marek samochodów z segmentu średniego i premium.

15 000 naszych pracowników na całym świecie codziennie stara się projektować, rozwijać i produkować wysokiej, jakości rozwiązania dla naszych klientów. Współpracujemy ściśle z największymi międzynarodowymi producentami motoryzacyjnymi od wczesnych etapów życia nowych modeli samochodów po proces ich produkcji.

Operator Magazynu dołączy do zespołu Nippon Seiki Poland w nowopowstającej fabryce w Ksawerowie pod Łodzią.

Przewiń do profilu firmy