Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania ruchu

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego "OŁER" PIOTR MARCIŃCZAKO firmie

5 500–6 250
brutto / mies.
  • Kunice (pow. legnicki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego "OŁER" PIOTR MARCIŃCZAK

Piwna 1

Kunice (pow. legnicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania parku maszynowego,
  • Diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Sprawowanie kontroli nad stanem technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Koordynacja prac specjalistycznych serwisów zewnętrznych ,
  • Zaopatrzenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość oprogramowania konstrukcyjnego Solid Edge
  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Umiejętności obsługi komputera i znajomości MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • wstępne przeszkolenie
  • interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu,
  • w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i stażu pracy,
  • Pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost,
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji na rynku,
  • Umowę o pracę, premie, dofinansowanie do karty Multisport,
  • Pracę na pełnym etacie

O nas

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego „OŁER” jest największym w Polsce w 100% polskim producentem mebli ogrodowych z tworzyw sztucznych oraz jednym z największych importerów mebli turystycznych w Polsce jak i w Europie.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy oraz zdobytemu przez ostatnie 20 lat doświadczeniu mogliśmy osiągnąć pozycję lidera w branży mebli ogrodowych a marka „OŁER” jest doskonale rozpoznawana przez naszych Klientów.

W 2005 r. Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego "OŁER" otrzymało prestiżową nagrodę Gazela Biznesu, przyznawaną przez gazetę Puls Biznesu.

Nagroda została przyznana w kategorii "Najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma''.

Technik utrzymania ruchu, Piwna 1, Kunice (pow. legnicki)