Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu

Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o.

  • Lotnicza 4, Łęczyca
    Łęczyca, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Lotnicza 4

Łęczyca

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych – rozwiązywanie problemów procesowych na linii; kontrola i monitorowanie wskaźników produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  • Definiowanie, analizowanie i monitorowanie parametrów produkcyjnych, udoskonalanie sprzętu i procedur operacyjnych, wsparcie dla kierowników zmiany w zakresie zapewnienia jakości finalnego produktu i minimalizacji odpadów,

  • Zapewnienie realizacji planu produkcji, jego weryfikacja i korygowanie - utrzymanie ciągłości produkcji z zachowaniem celów zgodnych z celami organizacji, wysoka orientacja na cele wydajnościowe, jakościowe i obsługi klienta;

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych: proponowanie udoskonaleń ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo pracy oraz redukcję kosztów, identyfikacja możliwości wprowadzenia udoskonaleń, aktualizowanie standardów procesów

  • Opracowywanie propozycji projektów inwestycyjnych (zakupy maszyn i modyfikacje), uczestnictwo przy wdrażaniu nowych procesów, prowadzenie kwalifikacji procesów produkcyjnych

  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, Planów Kontroli, aktualizacja i standaryzacja).

  • Identyfikacja problemów w przebiegu procesu produkcyjnego i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.

  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.

  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem)

  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych oraz kalkulacji na potrzeby organizacji mających na celu poprawę procesów produkcyjnych oraz rozwiązywanie problemów związanych z produkcją;

  • raportowanie do Dyrektora zakładu.

  • Kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane zarządzanie i inżynieria produkcji

  • min. pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w zakładzie produkcyjnym

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją

  • umiejętność kalkulacji kosztów produkcji oraz planowania produkcji;

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie ( warunek konieczny )

  • mile widziane uprawnienia energetyczne G1,G2

  • mile znajomość obsługi systemu SAP

To oferujemy

  • prace na stanowisku SPECJALISTA - KOORDYNATOR DS. PRODUKCJI

  • stabilność zawodowa – etat na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • przyjazne i stabilne międzynarodowe środowisko pracy,

  • praktyczne posługiwanie się językiem obcym,

  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych),

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o. od 2020 roku jest częścią Grupy Indorama - to jeden ze światowych potentatów w przemyśle petrochemicznym - światowej klasy producent poliestru oraz wiodący producenta włókien.

Grupa obecna jest w 34 krajach na 6 kontynentach i zatrudnia 26 tysięcy pracowników w 134 zakładach.

Dołączenie do Grupy Indorama pozwala nam na dalszy stabilny rozwój w oparciu o światowe doświadczenia i kierunki oraz wsparcie międzynarodowego zespołu specjalistów.

Głównym przedmiotem działalności firmy Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o. jest recykling poużytkowych butelek PET.

Zakład powstał w 2000 roku i był to pierwszy tego typu przemysłowy zakład recyklingu w Polsce. W celu zwiększenia możliwości przerobu i zasięgu działania w roku 2008 powstał drugi zakład w Łęczycy. Obecnie Spółka posiada łączną zdolność przerobową do 33 000 ton butelek PET rocznie.

Wysoka jakość produktu pozwala na wykorzystanie go do produkcji włókien poliestrowych, folii PET oraz taśm poliestrowych. W 2012 roku firma uruchomiła również produkcję regranulatu PET, który spełnia wymagania stawiane materiałom przeznaczonym do kontaktu z żywnością.

Proces recyklingu jest praktycznie procesem bezodpadowym, prawie neutralnym dla środowiska. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, proces jest wysoce zautomatyzowany, zapewniając powtarzalność jakości produkcji. Działamy i rozwijamy się w oparciu o nasze zaangażowanie w gospodarkę o obiegu zamkniętym, a celem jest ochrona naszej planety poprzez zmniejszenie śladu węglowego.

Potwierdzeniem prawidłowości prowadzonej działalności jest wdrożenie i utrzymanie przez kolejne lata certyfikatów norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015 oraz PN-EN ISO 22000:2018.

Nasza wspólna wizja w Grupie to „Być zrównoważoną firmą chemiczna światowej klasy, tworzącą znakomite produkty dla społeczeństwa”, natomiast nasza misja to zobowiązanie : "Zobowiązujemy się być odpowiedzialnym liderem branży wykorzystującym doskonałość swoich ludzi, procesów i technologii do tworzenia wartości dla osób zainteresowanych"

Osiągamy więcej dzięki różnorodnym doświadczeniom i perspektywom naszych pracowników. Zachęcamy naszych pracowników do nauki, rozwijania i dzielenia się wartościową wiedzą przekazywaną w ramach globalnego zespołu.