Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

4 8006 200 brutto / mies.
  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Obecnie dla naszego klienta - innowacyjnej firmy produkcyjnej w branży automotive w Biskupicach Podgórnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu! (z doświadczeniem lub bez) Atrakcyjne wynagrodzenie Numer ref.: TUR/LG/04/20/MK/LEG

Zadania:

  • dokonywanie instalacji,
  • naprawy i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • raportowanie działań,
  • współpraca z innymi technikami w dziale UR;

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym (4 dni pracy i 4 dni wolnego),
  • wykształcenia technicznego / wyższego
  • umiejętności wykonywania napraw i konserwacji różnego rodzaju maszyn i urządzeń,
  • znajomości obsługi programu Excel,
  • mile widziane: uprawnienia SEP E1,
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu mile widziane;

Oferujemy:

  • praca dla prestiżowej firmy z nowoczesnym parkiem maszyn.
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4800 brutto(zależne od wykształcenia i doświadczenia) + premię,
  • możliwość relokacji zamieszkania bliżej miejsca pracy (Wrocław),
  • pakiet benefitów: kartę multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS,
  • możliwość rozwoju w oparciu o pakiet szkoleń.

* Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy i innych;

Oferta dotyczy pracy stałej.Osoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne