Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu Turbin Wiatrowych

Qair Energy Services Polska Sp. z o.o.

  • Linowo (pow. grudziądzki)

    Linowo (pow. grudziądzki), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac serwisowych, prowadzenie dokumentacji z wizyt serwisowych,

  • Wizyty prewencyjne, przeglądy, czynności konserwacyjne,

  • Zapewnienie właściwych parametrów pracy urządzeń,

  • Zbieranie informacji o powstałych zakłóceniach, działaniu zabezpieczeń oraz urządzeń,

  • Przekazywanie informacji odpowiednim komórkom ruchu eksploatacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne (elektryk, elektroenergetyk, automatyk lub pokrewne),

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki / elektroniki i elektromechaniki,

  • Uprawnienia SEP, UDT, GWO,

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości oraz ogólna sprawność fizyczna,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia, efektywności w działaniu, odpowiedzialność.

  • Prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • Pracę w branży przyszłości i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Premię za realizację celów

  • Atrakcyjny, indywidualny budżet na rozwój – szkolenia, kursy, studia podyplomowe

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach i we współpracy z zespołem ekspertów gwarantujących rozwój zawodowy

  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie) finansowane lub współfinansowane przez pracodawcę

  • Integracje pracownicze

  • Przyjazny i wspierający zespół, kultura organizacyjna sprzyjająca wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

Qair Energy Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, niezależny producent energii odnawialnej z elektrowni wiatrowych i słonecznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu.

Qair Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Qair International z siedzibą we Francji. Qair Polska sukcesywnie zwiększa swój portfel projektów poprzez rozwój oraz akwizycje projektów na różnym etapie zaawansowania. Obecnie posiadane aktywa obejmują około 200MW projektów w fazie operacyjnej. Qair Polska jest w fazie budowy 106 MW projektów wiatrowych i fotowoltaicznych, które zostaną zrealizowane do 2022 roku. Spółka aktywnie rozwija projekty o łącznej mocy ponad 2000 MW na wcześniejszym etapie rozwoju dążąc do zwiększenia portfolio projektów na koniec 2020 roku. Posiadamy silny zespół ponad 70 osób wyspecjalizowanych w rozwoju projektów, realizacji budowy, zarządzaniu i utrzymaniu w fazie operacyjnej.

Przewiń do profilu firmy