Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1O firmie

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Kurczaki 130

Łódź

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszej fabryk w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 oraz Zakładowej 99 poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik Utrzymania RuchuNumer ref.: Nr ref: 06/UR/2020

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne,
  • znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki siłowej, pneumatyki lub automatyki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1 kV,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Hutchinson
  • dofinansowanie
    do karty MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie
    na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych*
  • premię za polecenia nowych pracowników
  • raz w roku możliwość zakupu akcji grupy
  • szkolenia
    wewnętrzne
    i zewnętrzne

* (m.in. dofinansowania do kolonii dla dzieci, częściowy zwrot kosztów za żłobek karty przedpłacone z okazji Świąt i Dnia Dziecka)

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego z Działem HR pod numerem: +48 664 947 633 (Kurczaki 130) / +48 728 934 562 (Zakładowa 99).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy